Dřevorádi, vyhrajte stylové dubové hodiny!

Jste registrovaní „dřevorádi“? Skvělé. Zapojte se do soutěže určené právě pro vás. Můžete vyhrát nástěnné dubové hodiny, které vám zaručeně zkrášlí domácnost.

P. S. Pokud ještě nejste „dřevorádem“, zjistěte, jak se jím stát, v článku zde.

Chcete se zapojit do soutěže? Je to jednoduché.

 1. Vyfoťte nám, kde máte vystavenou svoji placku nebo nálepku „Vím, že dřevo je cesta“, které jsme všem dřevorádům zasílali poštou.
 2. Svoji fotku vložte do komentáře pod tento příspěvek na Facebooku. Pokud nemáte Facebook, pošlete fotku na e-mail t.polakova@drevoprozivot.cz. My ji tam vložíme za vás
 3. HOTOVO. Teď už si jen držte palce, abychom vás vylosovali.

 

Soutěž končí 13. 8. Ve čtvrtek 16. 8. vylosujeme vítěze, který vyhraje nástěnné hodiny z masivního českého dubu. Hodiny mají průměr 30 cm a tloušťku 1,8 cm. Jsou tiché a krásně voní. V limitované edici 15 ks je navrhla Nadace dřevo pro život.

 

Ukažte všem, že jste dřevorádi! Třeba právě vy vyhrajete tyhle stylové hodiny, které vám zaručeně zkrášlí domácnost.

 

KLIKNĚTE ZDE A ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE

 

BONUS: Všem „dřevorádům”, kteří se soutěže zúčastní, přednostně prozradíme, jaké překvapení pro ně na Den dřevorádů, v neděli 16. 9., chystáme. Jste zvědaví? Tak neváhejte a soutěžte! Čím dříve se zapojíte, tím dříve budete vědět, na co se můžete těšit. ;)

 


Úplná pravidla soutěže pro fajnšmejkry:

Soutěž vyhlašuje Nadace dřevo pro život (dále jen „pořadatel“).

Nadace dřevo pro život

se sídlem: U Uranie 18, 170 00 Praha 7

IČ: 273 63 589

DIČ: CZ 273 63 589

v NR u Městského soudu v Praze oddíl N, vložka 564

 

Termín a místo konání soutěže

 1. Soutěž probíhá v termínu od 16. 7. 2018 do 13. 8. 2018 včetně (dále jen „doba konání soutěže“) výhradně prostřednictvím facebookové stránky Dřevo je cesta na adrese www.facebook.com/DrevoJeCesta (dále jen „facebooková stránka“).

 

Soutěžící

 1. Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba, jež je v projektu Dřevo je cesta registrována jako „podporovatel projektu“ označovaný jako „dřevorád“, má doručovací adresu na území České republiky a splní podmínky soutěže.
 2. Každý soutěžící se může soutěže zúčastnít právě jednou.
 3. Účastí v soutěži projevuje soutěžící svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat.

 

Průběh soutěže

 1.  Do soutěže se soutěžící zapojí tak, že v době konání soutěže přidá pod tento soutěžní příspěvek na Facebooku právě jednu soutěžní fotografii splňující níže uvedené parametry. Soutěžní fotografii je také možné poslat na e-mail t.polakova@drevoprozivot.cz. Zasláním fotografie na tento e-mail dává soutěžící souhlas pořadateli fotku publikovat místo něj pod soutěžní příspěvek.
 2. Fotografie musí zobrazovat rozpoznatelnou část nálepky nebo placky s nápisem „Vím, že dřevo je cesta“. Tyto nálepky a placky dostali „dřevorádi“ od pořadatele po své registraci poštou.

 

Výběr vítězů

 1. Ze všech soutěžních fotografií vybere pořadatel losem vítěze nástěnných dubových hodin.
 2. Vítězný soutěžící bude kontaktován soukromou zprávou přes Facebook, příp. na e-mail, přes který zaslal pořadateli soutěžní fotku.

 

Zpracování osobních údajů soutěžících

 1. Účastí v soutěži bere soutěžící na vědomí, že pořadatel soutěže bude zpracovávat jeho osobní údaje. Soutěžící si informace o zpracování osobních údajů může přečíst ZDE.

 

Závěrečná ustanovení

 1. Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zkrátit, prodloužit, zrušit či upravit její pravidla, vyžadují-li si to okolnosti konání soutěže. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude to učiněno písemně a zveřejněno na webové adrese www.DrevoJeCesta.cz.
 2. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
 3. Výměna výher či vyplacení peněžitého plnění výměnou za věcné výhry, jakož i vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou, není možná. Výhry, které se nepodařilo v rámci soutěže přidělit konkrétnímu výherci, případně ji nebylo možné výherci v souladu s pravidly doručit, propadají bez dalšího pořadateli soutěže.
 4. Pořadatel soutěže není odpovědný za jakoukoli škodu, kterou soutěžící případně utrpí svou účastí v soutěži či v souvislosti s užíváním výher.
 5. Společnost Facebook není pořadatelem ani sponzorem soutěže a nenese za její obsah žádnou odpovědnost.
Hledáme dřevorády. Nejste to náhodou vy?
Přidejte se k nám.
Chci zjistit více informací
Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Rozumím Více informací