Kterých 20 firem se v říjnu zapojilo do naší komunity?

Agentura českých rekordů a kuriozit, výrobci fotek na dřevo či dřevěných rozcestníků, ale i truhláři a dřevostavitelé, ti všichni se 17. října 2018 stali nositeli značky Dřevo je cesta. Do naší komunity se tak už zapojilo 162 firem, živnostníků a institucí. Všichni mají společný cíl. Chtějí veřejnosti spolu s námi ukazovat, že dřevo je naše budoucnost.

Během odpolední akce, která se konala na pražských Vinohradech, se (nejen) noví nositelé dozvěděli více o našem projektu a Nadaci dřevo pro život, který jej organizuje. V rámci našeho speciálního semináře zjistili také více o tom, jak získat zaměstnance a udržet si je. O své tipy a triky se podělily zkušené personalistky Lucie Menclová a Zuzana Kovářová. O jejich vystoupení brzy napíšeme samostatný článek.

Fotografie z akce najdete níže a také na našem Facebooku.

Noví nositelé si domů odnesli balíček s brožurami, letáky a plackami, které budou v dalších měsících rozdávat svým zákazníkům a partnerům pokaždé, když budou chtít vysvětlit, proč je dřevo cesta a kam nás vede. Přejeme jim, ať se jim to daří.

Mezi 20 nových nositelů, kteří se zapojili 17. 10., patří:

Agentury Dobrý den, Ceeda Cavity, Dědova dílna, Fidgerald s.r.o., František Ungr, GALERIE WELLART s.r.o., Kafe na dřevo, KARLŠTEJN.toys, LUCERN STAV s.r.o, Lukoko, Mafell Olomouc, Parametr studio, Profi - Gips s.r.o., RAZKA stav s.r.o., Srdcem k přírodě, z. s., Sruby Walek, Střední školy řemeslné v Jaroměři, Termitiště s.r.o., Truhlářství DUDA a Vsign s.r.o.

Všechny členy naší komunity najdete na webu.

Chcete se také zapojit? Klikněte sem a dozvíte se víc.

Hledáme dřevorády. Nejste to náhodou vy?
Přidejte se k nám.
Chci zjistit více informací
Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Rozumím Více informací