Oslavme Den dřevorádů!

Oslavte s námi Den dřevorádů!

Společně budeme sázet stromy, vyrábět lavičky pro dobrou věc, povídat si, jíst a pít a poslouchat dobrou hudbu. Třešničkou na dortu bude vytvoření republikového rekordu v počtu dřevorádů na jednom místě!

Facebookovou událost najdete ZDE.

Na akci si s sebou můžete vzít doprovod. Vítáme všechny, kteří mají rádi dřevo a chtějí si užít bohatý program na čerstvém vzduchu. Pokud budou mít vaši blízcí zájem, můžou se přímo na místě také registrovat jako dřevorádi.

Těšíme se na vás v neděli 16. září v Michelském lese v Praze, 10 minut příjemné procházky od metra Roztyly. Dejte nám vědět, zdali přijdete, ať víme, pro kolik lidí máme připravit pohoštění. ;)

Svou účastí na akci berte prosím na vědomí, že za účelem dokumentace a propagace akce můžete být fotografováni.

 

⇒ ⇒ Svou účast upřesněte prosím zde. ⇐ ⇐

 

Hlavní část oslav začíná ve 14:00. Co nás všechno čeká?

12:00 setkání nositelů značky Dřevo je cesta – pouze se speciální pozvánkou

14:00 zahájení oslav Dne dřevorádů  

(stavění laviček, procházky lesem s lesníkem, sázení stromů, občerstvení, živá hudba)

15:00 tvoříme republikový rekord v počtu dřevorádů na jednom místě

17:30 předání laviček dobročinným organizacím

18:00 oficiální ukončení oslav

Pro nositele značky Dřevo je cesta (firmy pracující se dřevem) začíná akce už ve 12:00. V příjemném prostředí pražského lesa budou mít možnost se vzájemně poznat a navázat spolupráci.

Vytvoříme republikový rekord

Každý registrovaný dřevorád, který se na místě podepíše do prezenční listiny, dostane placku „Jsem dřevorád“. Všichni se pak společně v určený čas vyfotíme, a tím vytvoříme rekord. Vytvoření rekordu potvrdí komisař, který na akci přijede z Pelhřimova.

  Zasadíme stromy

Víte, jaké to je být lesníkem? Na naší akci se s ním projdete lesem, naučíte se měřit stromy speciálními lesnickými přístroji a zjistíte, jak zasadit strom, aby přežil. Není to tak jednoduché, jak se může zdát.

 

Postavíme lavičky pro Thomayerovu nemocnici 

Ve spolupráci se společností STORA ENSO jsme si pro vás připravili teambuilding. Budeme stavět lavičky ze dřeva, které STORA ENSO připraví speciálně pro nás. Až je všechny postavíme, předáme je darem Thomayerově nemocnici, Domovu pro seniory Krč a Domovu pro osoby se zdravotním postižením Sulická.  

Budeme na rádiu Blaník

Oslavy Dne dřevorádů jsou tak kuriózní, že se na ně přijede podívat i rádio Blaník a bude z akce vysílat tři živé vstupy. Pokud na akci nemůžete dorazit, nalaďte si nás v neděli odpoledne na rádiu Blaník.  

Těšíme se na vás.

Tým Dřevo je cesta

 

Přijďte na Den dřevorádů!
Chci zjistit více informací
Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Rozumím Více informací