Přátelské setkání členů komunity Dřevo je cesta

Truhláři, lesníci, výrobci dřevěných doplňků, stavitelé dřevostaveb a mnozí další se 25. června 2020 stali novými nositeli značky Dřevo je cesta. Do naší komunity je tak zapojeno už 221 firem, živnostníků a institucí. Všichni mají společný cíl. Chtějí spolu s námi ukazovat přínosy využívání dřeva v našem každodenním životě.

Během odpoledne, které jsme strávili spolu se zástupci firem z komunity Dřevo je cesta v pražských Holešovicích, jsme se ohlédli za 4 roky našeho projektu i 15letou historií Nadace dřevo pro život. Její ředitel, Stanislav Polák, si pro hosty připravil přednášku o nadačním projektu o požární bezpečnosti dřevostaveb a představil během toho i aktuální případovou studii Wooden Island – Prague, která ukazuje současné limity i budoucí možnosti velkoobjemových dřevostaveb u nás.

Fotografie z akce najdete níže a také na našem Facebooku.

Nejdůležitějším momentem akce bylo oficiální přivítání nových členů komunity. Ti si přišli pro dubový diplom a balíček s brožurami, letáky a plackami. Po tom, co jsme se společně vyfotili, nám každý představil svou společnost a také důvody, proč se zapojili do našeho projektu.

Mezi 19 nových nositelů, kteří se 25. června zapojili do komunity Dřevo je cesta, patří:
BeneWood, Marli, DŘEVO – KORYTA, Dřevo a zem, Efektivní Bydlení, spol. s r.o., KouzloDŘEVA, Lesy COLLOREDO-MANSFELD s.r.o., LIGNUM, Městské lesy Dačice s.r.o., Mgr. Jarmila Jandová (Projektování roubených staveb), Motýlovník, NaturWood, NEMA, spol. s r.o., Podlahy-terasy, s.r.o., Postylkov.cz, Puidukoda CZ s.r.o., Radek Přikryl - Levandulová farma, Saulich Nábytek, s.r.o. a Work & Wood Jan Vávra, truhlářství.

Všechny členy naší komunity najdete na webu.

Chcete se také zapojit? Klikněte sem a dozvíte se víc.

Přijďte na Den dřevorádů!
Chci zjistit více informací
Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Rozumím Více informací