Vyrazili jsme do regionů: Dřevorádi na Mělníku

Máme za sebou naše první lokální setkání dřevorádů! Naším cílem je propojovat nejen firmy, které pracují se dřevem, ale také všechny nadšence, kteří se zapojují do našeho projektu. Vytváříme partu lidí, kterou spojuje společný zájem. Láska ke dřevu.

Předchozí akce projektu Dřevo je cesta se vždy konaly v Praze. Zejména dřevorádi z pohraničních regionů naší republiky to občas nesli nelibě. „Vyrazte do regionů,“ říkávali mi. A tak jsme vyrazili. Pravda, od Prahy je Mělník vzdálen necelých 40 km. Přesto je to dobrý začátek, jak doufám, nové tradice. 

Povídání o dřevě i o tenisu

Mělník jsem jako první místo našeho lokálního setkání vybrala proto, že odtud pocházím a místní nositele značky Dřevo je cesta většinou osobně znám. Ve středu 26. června jsme se proto sešli v jedné restauraci, kterou jsme k mé spokojenosti ten večer měli celou pro sebe. :)

Mělničtí dřevorádi

Ač byla účast dřevorádů komorní, večer se moc povedl. Z nositelů značky dorazili pánové z firem Dřevohit a Dřevoobchod. Povídali jsme si nejen o dřevě, ale také o tenisu či sekání trávníků. Pro přítomné dřevorády jsem připravila kvíz o drobné ceny našich partnerů. Ceny byly tři, stejně jako přítomní dřevorádi. Všichni proto něco vyhráli a i proto odcházeli spokojeni. 

Kde se potkáme příště? Napište mi své návrhy na t.polakova@drevoprozivot.cz.

Těším se na setkání.

Za tým Dřevo je cesta

Terezie Poláková

Zdroj: Panoramatické foto Mělníka: Zámek Mělník a vinné sklepy Jiřího Lobkowicze, https://www.lobkowicz-melnik.cz/

Hledáme dřevorády. Nejste to náhodou vy?
Přidejte se k nám.
Chci zjistit více informací
Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Rozumím Více informací