Vyrazili jsme do regionů: Dřevorádi v Brně

Máme za sebou druhé lokální setkání dřevorádů! Po Mělníku jsme se vydali za dřevorády do Brna, kde sídlí část našeho týmu.

V úterý 20. srpna jsme se proto potkali v příjemné, stinné zahrádce v centru města. U skvělé domácí limonády jsme si povídali o našich dovolených, o mýtním věku smrku (Tipnete si, v jakém věku stromu je možné kácet smrk? Správnou odpověď najdete na konci článku.) či jak udržet vodu v krajině.

Na setkání přišly dámy z Asociace dodavatelů montovaných domů a Dřevostavitele a dřevorádka z jedné environmentální nadace. Mužskou část delegace zachránil majitel Vala Dřevostaveb. Setkání bylo velmi milé a už teď se těšíme na další.

Kde a kdy se potkáme příště? Napište mi své návrhy na t.polakova@drevoprozivot.czNaším cílem je vytvářet partu lidí, které spojuje společný zájem. Láska ke dřevu. Zapojit se můžete i vy.

P. S. Smrk, dosahuje věku kdy se dle zákona může začít kácet (tzv. mýtní věk), v 80 letech.

Za tým Dřevo je cesta Terezie Poláková

Přijďte na Den dřevorádů!
Chci zjistit více informací
Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Rozumím Více informací