Zapojte se

Vytváříme komunitu lidí a firem, kteří se dřevem pracují či ho mají rádi. Všichni se nazýváme dřevorádi.

Jak se zapojit do projektu?

 1. Rozhodněte se, zda se zapojíte jako podporovatel, nebo nositel.
  • Podporovatelé jsou lidé, kteří mají rádi dřevo a v Nadaci jim říkáme „dřevorádi”.
  • Nositelé jsou OSVČ či právnické osoby, které pracují se dřevem.
 2. Vyplňte kontaktní formulář pod textem. ⇓ ⇓ ⇓
 3. Pokud všechno bude v pořádku vyplněno, přivítáme Vás v naší komunitě a předáme Vám výbavu pro dřevorády nebo nositele (placky, nálepky, letáky, brožury aj.).

 Členství v komunitě Dřevo je cesta je pro podporovatele i nositele ZDARMA.

Zapojit se můžete jako

Podporovatelem značky „Dřevo je cesta“ aneb „dřevorádem“ se může stát každá fyzická osoba, která chce podporovat a šířit myšlenky projektu (osobním doporučením, používáním odznaků nebo nálepek, rozdáváním letáků projektu).

Co se stane, když se zaregistruji?

 1. Přijde Vám ověřující email (POZOR může spadnout do hromadné pošty nebo do spamu).
 2. Vyčkejte na náš uvítací email.
 3. Pošleme Vám uvítací dopis s materiály.

Jaké materiály uvítací dopis pro nové dřevorády obsahuje?

Pošleme Vám dopis s informační brožurou, 6 letáky, 6 nálepkami a 2 plackami (s nápisem Jsem dřevorád a Vím, že dřevo je cesta!). Tuto výbavu pro „dřevorády” Vám zašleme zdarma. Placky a nálepky můžete nosit na batohu, rozdat blízkým, vyvěsit je ve škole či v práci na nástěnku. Každé šíření informace o tom, proč je dobré využívat dřevo, se počítá. To je posláním nás „dřevorádů”.

Několikrát do roka Vám taky pošleme newsletter. Zveme v něm na zajímavé akce a informujeme o tom, co se v projektu i v lesnicko-dřevařském sektoru děje.

Jsme jedna parta. Jsme „dřevorádi“, společně podporujeme dobrou věc a vzájemně si pomáháme.

Co o nás říká Lucie Asenová, dřevorádka z Prahy? „Díky zapojení do projektu Dřevo je cesta jsem našla firmy, které našemu spolku poskytly darem zbytkové dřevo. V naší dílně jsme z něj vyrobili truhlíky na okrasu pražského veřejného prostoru.“

 

Nositelem značky „Dřevo je cesta“ se může stát každá OSVČ či právnická osoba, která zpracovává nebo jinak využívá dřevo.

Jak se stát nositelem?

 1. Registrujte se ve formuláři pod textem.
 2. Vyčkejte na náš uvítací e-mail.
 3. Pošlete nám naskenované podepsané Prohlášení nositele značky „Dřevo je cesta“ a Vaše logo.
 4. Přijďte na setkání nositelů. Tam Vás oficiálně uvítáme v komunitě Dřevo je cesta a předáme Vám balíček pro nositele.

Co obsahuje balíček pro nositele značky „Dřevo je cesta“?

Balíček obsahuje oprávnění využívat značku „Dřevo je cesta“ (vyhotovené jako diplom z dubového dřeva), logo nositele značky k umístění na vlastní web, 10 brožur o tom, proč využíváním dřeva chráníme životní prostředí, 50 letáků, 30 odznaků a 30 nálepek „Vím, že dřevo je cesta“. Balíček je pro nositele zdarma.

Kdy bude další setkání nositelů?

Setkání nositelů pořádáme minimálně dvakrát ročně. Plánovaný termín Vám pošleme v uvítacím e-mailu.

Jak setkání nositelů probíhá?

Setkání se většinou koná v pracovní den odpoledne v Praze. Setkání trvá cca 3 hodiny. Na akci s Vámi vždy probereme ožehavá témata z lesnicko-dřevařského oboru a poslechnete si také nějakou zajímavou přednášku, nejčastěji na téma efektivního marketingu a komunikace. Slavnostně Vám předáme Váš balíček pro nositele a v pauzách na kávu se poznáte s kolegy a kolegyněmi z oboru. 

Pokud si balíček nevyzvednete v den akce v místě konání, je možné jeho odeslání poštou. Náklady spojené s distribucí balíčku budou hrazeny vámi jako odběratelem. Náklady aktuální k září 2019 na zaslání jednoho balíčku činí 200 Kč. 

Co mě jako nositele značky čeká?

 • Nositel značky Dřevo je cesta šíří informace o lese, dřevě a životním prostředí. Abyste měli toto šíření informací co nejsnažší, dostanete od nás všechny potřebné materiály. 
 • Několikrát do roka od nás navíc dostanete newsletter, kde Vás budeme zvát na zajímavé akce, informovat tom, co se v projektu i v lesnicko-dřevařském sektoru děje.

Chci se stát podporovatelem

Vyplněné údaje použijeme pouze pro komunikaci s Vámi.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Rozumím Více informací