Zapojte se

Jak na to?

  1. Vyberte si, jakým způsobem se chcete zapojit (podporovatel, nositel, partner).
  2. Vyplňte kontaktní formulář níže.
  3. Vyčkejte, až se Vám ozveme s konkrétním návrhem spolupráce a způsobem předání informačních materiálů o dřevě.

Zapojit se můžete jako

Podporovatelem značky „Dřevo je cesta“ se může stát každá fyzická osoba, která podporuje, či dokonce šíří myšlenky projektu (osobním doporučením, používáním odznaků nebo nálepek projektu). Podporovatel se může registrovat na webové stránce www.DrevoJeCesta.cz a požádat o zaslání informačně-vzdělávacích materiálů zdarma.

Nositelem značky „Dřevo je cesta“ se může stát každý subjekt, který zpracovává nebo využívá dřevo a je podnikající fyzickou, nebo právnickou osobou. Po té co podepíše Prohlášení nositele značky „Dřevo je cesta“ získá oprávnění užívat značku “Dřevo je cesta” (dřevěný diplom). Zveřejní tím, že sdílí hodnoty spojené s touto značkou a chce je šířit jak osobním doporučením, tak pomocí informačních materiálů, které mu budou od Nadace dřevo pro život zdarma poskytnuty.

Základní balíček pro nositele značky „Dřevo je cesta“ obsahuje: oprávnění využívat značku „Dřevo je cesta“ (vyhotovené jako dřevěný diplom na dubovém dřevě), logo nositele značky k umístění na vlastní web, 10 informačně-vzdělávacích brožur, 30 odznaků a 30 nálepek „Dřevo je cesta“ a 50 letáků.

Tento balíček získá po podepsání Prohlášení nositele značky Dřevo je cesta, a to po účasti na informační akci Dřevo je cesta, kterou pořádá Nadace dřevo pro život. Tyto akce se budou konat minimálně dvakrát ročně. V případě zájmu z Vaší strany je možné počet akcí navýšit.

Člen komunity nositelů značky „Dřevo je cesta“ se hlásí k tomu, že dřevo je cesta, jak:

  • chránit neobnovitelné zdroje surovin,
  • zachovat trvale udržitelné hospodaření v českých lesích i pro další generace,
  • uvádět do rovnováhy všechny tři pilíře trvale udržitelného rozvoje: ekonomický, sociální a environmentální,

Celé znění Prohlášení nositele značky „Dřevo je cesta“ si přečtěte zde.

Partnerem projektu „Dřevo je cesta“ se může stát každý, kdo má zájem finančně podpořit tuto osvětovou kampaň.

Chci se stát podporovatelem

Vyplněné údaje budou použity pro komunikaci s Vámi jako s "dřevorády" neboli s podporovateli projektu a nebudou poskytnuty třetím osobám.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací